Į pradžią
Trakų rajono savivaldybės administracija, Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Vytauto g. 33, LT- 21106 Trakai,
tel. (8 528) 55 486, faks. (8 528) 53 140, el.paštas
info@trakai.lt.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 181626536
Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliesiems
Savivaldybė

Svarbūs dokumentai
Nuotraukos

 

 

 
 
 

 

 
Gyventojams
Verslininkams
Nevyr. organizacijos
Lietuvos Respublikos Prezidentės gėlės Donato Malinausko artimiesiems
2017-02-17  

Vasario 16-oji – reikšmingiausia nepriklausomos Lietuvos šventė. Tokiomis itin svarbiomis visai šaliai progomis įprastai prisimename ir įvardijame tai, kuo galime didžiuotis, kas žadina patriotinius jausmus ir skatina būti dorais, kūrybiškais, aktyviais savo krašto kūrėjais.

Kiekvieno rajono, miesto, miestelio ar kaimo gyventojai Lietuvos valstybės atkūrimo dieną mini savaip, akcentuoja savo krašto išskirtinumą. Ne išimtis ir onuškiečiai, mylintys savo gimtąjį kraštą, besididžiuojantys įstabia gamta, istoriniais paminklais, meno kūriniais, o svarbiausia, iškiliais žmonėmis, išgarsinusiais ir garsinančiais Onuškio kraštą.

Valstybės atkūrimo dienos minėjimas Onuškyje neatsiejamas nuo Donato Malinausko vardo. Pagerbdami Nepriklausomybės Akto signatarą, įvardijame reikšmingus visai Lietuvai jo darbus, prisimename maldoje. Ant kapo, esančio Onuškio bažnyčios šventoriuje, degame atminimo žvakes ir kasmet iškilmingai padedame Lietuvos Respublikos Prezidentės puokštę. Garbė ją padėti suteikiama signataro D. Malinausko giminaičiams, Onuškio Donato Malinausko gimnazijos bendruomenei, Onuškio seniūnijos atstovams.

Vasario 15 dieną puokštę, skirtą Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarui D. Malinauskui, Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė signataro giminaičiui Viktorui Jenciui ir kartu renginyje dalyvavusiems onuškiečiams: Donato Malinausko gimnazijos direktorei Rimai Blikertienei, direktorės pavaduotojai Stasei Masilionienei, istorijos mokytojui Kęstučiui Andrulioniui, klebonui Algimantui Gaidukevičiui, seniūnei Zitai Aniulienei. Visiems susirinkusiems Prezidentė priminė, kad Vasario 16-oji yra šventė ir įpareigojimas saugoti ir ginti svarbiausius dalykus: tėvynę, laisvę, taiką, šeimą.

Didžiuojamės, kad kartu su Nepriklausomybės Akto signataro artimaisiais galime prisiliesti prie savo krašto istorijos. Džiugiai pasitikome Vasario 16-ąją ir jau planuojame artėjančio Nepriklausomybės atkūrimo šimtmečio renginius.
 

Zita Aniulienė
Onuškio seniūnijos seniūnė

Vasario 15 dieną Prezidentė perdavė puokštę, skirtą signataro D. Mainausko atminimui(iš kairės): klebonas A. Gaidukevičius, Donato Malinausko gimnazijos direktorė R. Blikertienė, Prezidentė D. Grybauskaitė, D. Malinausko giminaitis V. Jencius, Onuškio seniūnė Z. Aniulienė, mokytojas K. Andrulionis.
 
 

 
  Spausdinti  
komentarų nėra
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
Rajonas
Naujienų prenumerata
Renginių kalendorius

 

 
 
 
 
 
 
© Trakai. Visos teisės saugomos. El. paštas: info@trakai.lt Kopijuoti ir platinti www.trakai.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama
Informacija interesantams teikiama telefonais (8 528) 55 487 ir (8 528) 51 527. Dėl netikslumų svetainėje skambinti telefonu (8 528) 53 177.
Svetainę sukūrė Idamas. Panaudotas SmartWeb