Į pradžią

Trakų rajono savivaldybės administracija, Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Vytauto g. 33, LT- 21106 Trakai,
tel. (8 528) 51 527, faks. (8 528) 53 140, el.paštas
info@trakai.lt.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 181626536

Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliesiems
Savivaldybė

Svarbūs dokumentai
Nuotraukos

 

 

 

 

 

 
 
 

 

 
Gyventojams
Verslininkams
Nevyr. organizacijos
Galimybės, finansavimas

 

 

Kvietimas teikti paraiškas 2009-2014 m. Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programai

Informuojame apie kvietimą teikti paraiškas 2009-2014 m. Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo programos Nr. LT05 „Rizikos grupės vaikai ir jaunimas“ Dvišalio bendradarbiavimo fondo veikloms vykdyti („B“ priemonė).

 

 

 

Maksimali veiklai finansuoti skiriama lėšų suma yra 15 000 eurų.

 

 

 

Šis kvietimas teikti paraiškas yra tęstinis, paraiškas galima teikti iki bus išnaudotos šiai Programos Dvišalio fondo priemonei skirtos lėšos, bet ne vėliau kaip iki 2017 m. balandžio 30 d. Veikla gali būti įgyvendinama iki 2017 m. gruodžio 31 d. Veiklų trukmė gali būti ne ilgesnė kaip 8 mėn.

 

 

 

Daugiau informacijos: http://www.eeagrants.lt/programos/kvietimai/program/8/id/79/kvietimas_teikti_paraiskas_2009_2014_m._europos_ekonomines_erdves_finansinio_mechanizmo_programos_nr._lt05_rizikos_grupes_vaikai_ir_jaunimas_dvisalio_bendradarbiavimo_fondo_veikloms_vykdyti_b_priemone_


_________________________________________________________________

Tarpinstitucinio bendradarbiavimo jaunimo srityje projektų finansavimo 2017 metais konkursai

 

Informuojame, kad yra paskelbti Jaunimo iniciatyvų ir Tarpinstitucinio bendradarbiavimo jaunimo srityje projektų finansavimo 2017 metais konkursai:

 

 

 

http://www.socmin.lt/lt/konkursai/projektu-konkursai/tarpinstitucinio-bendradarbiavimo-jaunimo-r1qv.html

 

 

 

http://www.socmin.lt/lt/konkursai/projektu-konkursai/jaunimo-iniciatyvu-projektu-ucme.html

 

 

 

Paraiškos šiems konkursams  galima teikiamos iki 2017 m. vasario 17 d. (imtinai) adresu Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija A. Vivulskio g. 11, LT 03610 Vilnius.

 

 

 

Prašome pasidalinti informacija.


____________________________________________________________________

JAUNIMAS Europos Sąjungoje

Lietuvos jaunimui pastaruoju metu vis aktualesne tampa informacija apie Europos Sąjungos atveriamas galimybes. Neseniai Lietuvoje pradėjusi veikti informacinė patariamoji tarnyba EURODESK kaip tik ir yra skirta palengvinti informacijos, naudingos jaunimui, paieškas.

Programos EURODESK tikslas - teikti jaunimui ir dirbantiems su jaunimu asmenims aktualią informaciją iš Lietuvos ir visos Europos bei formuoti jaunimo informavimo politiką Lietuvoje.

Apsilankę svetainėje http://eurodesk.org/ rasite informacijos apie Europos Sąjungos programas, tiesiogiai susijusias su švietimu, mokymu ir jaunimo aplinka. Čia taip pat pateikiama informacija, skirta švietimui sveikatos srityje (AIDS, narkotikai, piktnaudžiavimas alkoholiu), mobilumo klausimams (darbas, gyvenimas ir studijos užsienyje) ir kitoms jaunimui aktualioms temoms.

Populiarinant EURODESK programą, siekiama paskatinti jaunimą naudotis ne tik šia informacijos baze, kuri padeda lengvai prieiti prie visos europinės ir nacionalinės informacijos, bet ir pačiu internetu. Lietuvos dalyvavimas EURODESK programoje užtikrins svarbios informacijos skleidimą bei kaitą jaunimo ir dirbančiųjų su juo tarpe.

Šiuo metu aktyviai veikia 30 nacionalinių partnerių 28 šalyse. Šios organizacijos turi daugiau nei 500 vietinių EURODESK partnerių vietiniame ir regioniniame lygmenyse. Į EURODESK programos įgyvendinimą vėliau įsitrauks ir vietiniai partneriai Lietuvoje- skėtinės jaunimo organizacijos (“apskritieji stalai”), informacijos centrai ir kitos nevyriausybinės organizacijos, susijusios su jaunimo veikla. Vietinių partnerių tinklas bus nuolatos plečiamas.

Programos EURODESK administravimas Lietuvoje Valstybinės jaunimo reikalų tarybos sprendimu buvo perduotas Lietuvos jaunimo organizacijų tarybai.


Jaunimo reikalų departamento prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos informacija


naujas
Rajonas
Naujienų prenumerata
Renginių kalendorius


 

 
 
 

 
 
 
 
 
 

 

 

© Trakai. Visos teisės saugomos. El. paštas: info@trakai.lt Kopijuoti ir platinti www.trakai.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama
Informacija interesantams teikiama telefonais (8 528) 55 487 ir (8 528) 51 527. Dėl netikslumų svetainėje skambinti telefonu (8 528) 53 177.
Svetainę sukūrė Idamas. Panaudotas SmartWeb