Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Kovas
    2019     
Aukštadvariečiai Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną pažymėjo krepšinio aikštelėje
2019-03-13

Aukštadvaryje jau tapo tradicija Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną sutikti krepšinio aikštelėje. Šio krepšinio turnyro sumanytojas yra Nepriklausomybės Akto signataras Romualdas Rudzys, o organizatorius – Aukštadvario sporto klubas (pirmininkas Gediminas Pociūnas).


 

Į finalinę turnyro dalį kovo 8 dieną Aukštadvaryje susirinko keturios komandos: Aukštadvario žemės ūkio mokyklos (vadovė Rita Kulakovskaja), Aukštadvario (vadovas Audrius Kazlauskas), Rūdiškių (vadovas Aurimas Šarapajevas) ir Stakliškių (vadovas Virmantas Šabaševičius) gimnazijų krepšininkai.

Norint sustiprinti komandas ir tuo pačiu padidinti turnyro pajėgumą, organizatoriai leido į komandų sudėtį įtraukti po du žaidėjus, kurie baigė savo mokyklas 2017 m. ir vėliau. Tas sprendimas iš tikrųjų pasiteisino – visos komandos sustiprėjo, todėl kiekvienos rungtynės vyko taškas į tašką.

Susirinkusius pasveikino Aukštadvario žemės ūkio mokyklos direktorius Jonas Kazlauskas, kuris pasidžiaugė, kad tokią gražią šventę jaunimas sutinka krepšinio aikštelėje ir kad šis turnyras vyksta būtent Aukštadvaryje.

Su varžybų eiga supažindino Aukštadvario sporto klubo pirmininkas, šių varžybų organizatorius G. Pociūnas. Jis palinkėjo gero sportinio pykčio, atkaklios kovos ir turnyre nepatirti traumų.

Pirmieji į aikštelę išbėgo kaimynai iš Stakliškių gimnazijos ir Aukštadvario žemės ūkio mokyklos krepšininkai. Aukštadvariečiai geriau sužaidė pirmą rungtynių pusę ir į didžiąją pertrauką išėjo turėdami 4 taškų persvarą. Po pertraukos stakliškiečiai perėmė iniciatyvą ir šventė pergalę rezultatu 31:39.

Antrose rungtynėse susitiko Aukštadvario ir Rūdiškių gimnazijų krepšininkai. Po dramatiškos kovos pergalę šventė aukštadvariečiai rezultatu 34:33.

Po šių rungtynių vyko baudų ir tolimų metimų konkursai, kuriuose galėjo dalyvauti visi norintys. Baudas taikliausiai metė aukštadvarietis gimnazistas Arnoldas Kairys.

Tolimų metimų konkurse labai įtempta kova vyko tarp aukštadvariečių A. Kairio ir Andriaus Arlausko. Tik po kelių papildomų metimų serijos, taikliausio krepšininko titulą iškovojo A. Arlauskas.

Finale susitiko Aukštadvario ir Stakliškių gimnazijų krepšininkai. Visos rungtynės vyko taškas į tašką. Stakliškiečiai rungtynių pradžioje įgiję nežymią persvarą kontroliavo rungtynių eigą ir nugalėjo rezultatu 62:52. Aukštadvario žemės ūkio mokyklos komanda liko antra. Nugalėtojus į pergalę vedė Artūras Kaminskas, pelnęs 38 taškus ir pataikęs 5 tolimus metimus. Aukštadvariečių komandoje rezultatyviausias buvo Lukas Užkurnys, įmetęs 20 taškų.

Visus dalyvius Nepriklausomybės akto signataras R. Rudzys tradiciškai pavaišino kibinais ir gaiviaisiais gėrimais.

Turnyro uždarymo metu signataras pasidžiaugė, kad šis tradicinis turnyras vyksta jau daug metų ir patikino, kad šis renginys vyks ir ateityje. Visi dalyviai šiuos žodžius palydėjo džiaugsmingais plojimais.

Į uždarymo šventę atvyko Seimo narių Jono Liesio ir Juozo Baublio padėjėja Vilma Puišienė, kuri visoms komandoms įteikė atminimo dovanėles, Aukštadvario žemės ūkio mokyklos kūno kultūros mokytojai R. Kulakovskajai ir buvusiai Aukštadvario seniūnei Jadvygai Dzencevičienei – Seimo narių padėkas.

Visos komandos buvo apdovanotos taurėmis, prizininkai – medaliais bei diplomais, kuriuos įsteigė Trakų rajono KKSC.

Organizatoriai dėkingi visiems, kurie prisidėjo prie šios šventės organizavimo ir surengimo.
 

Gediminas Pociūnas
Aukštadvario sporto klubo pirmininkas

Godos Liucvaikytės, Aukštadvario gimnazijos mokinės, nuotr.

komentarų nėra
Jūsų komentaras
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

Trakų rajono savivaldybės merė

Edita Rudelienė