Trakų rajono savivaldybė - Naujienos: Trakų Karališkasis teatras vaidino panevėžiečiams

Trakų rajono

savivaldybė

Trakų rajono savivaldybės merė

Edita Rudelienė

Strateginiai planai

Naujienų prenumerata

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
28293031010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293001
Rugsėjis
    2017     

Nevyriausybinės org.

Neformalus jaunimas

Trakų Karališkasis teatras vaidino panevėžiečiams
2017-02-15

 

Trakų Karališkasis teatras legendiniame Juozo Miltinio dramos teatre parodė spektaklį „Pirosmani“ (režisierius Levan Sepašvili).

Kaip sakė Karališkojo teatro vadovas Robertas Čuta, mėgėjų teatrams ne taip dažnai pasitaiko kvietimų vaidinti profesionaliojo teatro scenoje, tad trakiečių pasirodymą Juozo Miltinio dramos teatre galima vertinti kaip trakiečiams parodytą didelį dėmesį, o daugumai Trakų teatro aktorių tai buvo nauja sceninė patirtis.

„Pirosmani“ Panevėžyje netrūko ir publikos dėmesio – žiūrovų susirinko pilna salė, po spektaklio dėkojusi trakiečiams audringais aplodismentais. Tarp žiūrovų buvo ir Gruzijos ambasados Lietuvoje konsulas Levan Gvachliani, kuris po pasirodymo dėkojo trakiečiams ir nors nesuprato nė vieno spektaklio žodžio, teigė pajutęs, jog spektaklis labai šiltas ir geras.

Juozo Miltinio dramos teatras trakiečius vaidinti pakvietė vykdydamas projektą „Panevėžys vienija ir taškas!”, kurio etapas šių metų vasarį buvo skirtas Gruzijai ir pavadintas „Nuostabioji Gruzija“.

Kaip teigė teatro vadovas Linas Zaikauskas, į Gruzijai skirtų renginių ciklą buvo pakviestas režisierius Avtandil Macharadzė, Batumio Iljos Čavčavadzės dramos teatro vadovas Andro Enukidzė Panevėžyje pastatys garsiąją „Chanuma“, tikimasi, kad įvyks Batumio dramos teatro ir dainų šokių kolektyvo „Rustavi“ gastrolės.
 

Trakų kultūros rūmų informacija

Trakų Karališkojo teatro kolektyvas nusifotografavo prie paminklo Juozui Miltiniui Panevėžyje.
 
 

Akimirka iš Trakų Karališkojo teatro spektaklio „Pirosmani“. Aleksandro Aziulevičiaus nuotr.
 
 
 

komentarų nėra
Jūsų komentaras
Vardas:
El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam