Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
30310102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930310102
Rugpjūtis
    2018     
Pradėtas tarnybinis patikrinimas dėl Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos direktoriaus Jono Kietavičiaus elgesio
2018-04-11

Trakų rajono savivaldybėje sudaryta komisija ištirti galimus Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos direktoriaus Jono Kietavičiaus darbo pareigų pažeidimus.


Komisija sudaryta atsižvelgiant į Savivaldybės tarybos narės ir Savivaldybės Švietimo skyriaus vyr. specialistės pareiškimus. Pareiškimuose teigiama, kad Savivaldybės tarybos posėdžio metu balandžio 5 d. posėdžių salėje J. Kietavičius nepagarbiai kalbėjo apie Savivaldybės darbuotojus, rodė nepadorius gestus.

Iki balandžio 17 d. J. Kietavičius turi pateikti paaiškinimą, vėliau tarnybinio patikrinimo komisija priims sprendimą. Kol vyksta tarnybinis patikrinimas, J. Kietavičius yra nušalinamas nuo gimnazijos direktoriaus pareigų. Laikinai gimnazijos direktoriaus pareigos patikėtos eiti direktoriaus pavaduotojai Giedrei Jurevičienei.  

 

Trakų rajono savivaldybės informacija

 

Pradėtas tarnybinis patikrinimas dėl Lentvario Motiejaus Šimelionio gimnazijos direktoriaus Jono Kietavičiaus elgesio
spausdinti visus
 
Buvusi mokinė 2018-04-20 00:55 spausdinti
Tai ir gerai, kad pakeitė direktorę. Buvusioji tai atrodė taip, lyg nežinotų savo vietos ir kur ji randasi. Mokykla nebuvo normaliai prižiūrima, mokytojams buvo nusispjauti ir smagiai gyveno visi. Aišku, gerai, kai vadovui dzin ir nekreipia dėmesio.
Senas vilkas 2018-04-17 16:39 spausdinti
Kažkada į M. Šimelionio mokyklą atėjo dirbti iš kažkokio kaimelio atvykęs, pedagoginį pabaigęs, išvaizdos paprastas, jaunas mokytojas Jonas. Kuris greitai isisuko į mokyklos kolektyvą, pasitelkęs savo bajeriukus tapo populiarus tarp vyresnių klasių mokinių. Jis tyliai sėdėjo ir rinko informacijä. Tuomet dirbusios mokyklos direktorės pagalba mokytojas Jonas greit isisuko ir į miestelio ir Rajono politiką. Apsiuostė mokykloj, politikoj ir suprato, kad mokytojo darbo per mažai. Ir tada smogė į nugarą žmogui kuris jam ir padėjo, t.y tuometinei mokyklos direktorei. Daug kas žino tą situaciją... ir neužilgo užėmė jos vietą. Per tuos metus atmosfera mokykloje tapo kaip džiunglėse, kur išgyvena stipriausi.
Lina Š. 2018-04-17 04:13 spausdinti
Aš nei už tuos kurie teisina, nei už tuos kurie puola(kiekvienas matyt turi savo priežasčių) tiek J.Ketavičių,tiek Rudelienę, nes nesu nei asmeniškai pažįstama,nei teko su jais dirbti, nei turiu pažįstamų, kurie turėjo reikalų su jais ir faktais atskleistų šių personų tikrus veidus,bet tikiu, kad mažų mažiausiai kažką ir gero padarė miestui, mokyklai, o kaip gi atplauti kitaip savo machinacijas... Bet aš linkusi tikėti pagįstais faktai, ko daugelyje komentarų nepamačiau, tik mylinčiųjų ir nekenčiančiųjų priešprieša. Mano vaikas tik pirmus metus lanko šią mokyklą ir kaip sakoma geriau vieną kartą pamatyti nei 100 kart išgirsti... Kažko labai blogo nepamačiau, nors prisiklausiusi esu nuo balto iki juodo ir paklausius Ketavičiaus kalbų pastebėjau, kad žmogus meistriškai moka pateikt tą ką nori ir taip kaip nori, ir tai mato ir kiti tėvai, bet bėgiojančios akys ir saldus balselis dar ne nusikaltimo įkaltis, tad šiuo teiginiu noriu apginti ne Ketavičių, o vaikus kurie mokosi gimnazijoje ir jų tėvus nuo vieno smarkuolio, kuris metė frazę, kad normalūs pabėgo kitur mokytis, o liko tik ATMAROZKAI ir pasakyti, kad kiekviena konkuruojanti įstaiga (kokia nebūtų prestižinė atsiranda ir ten kakūčių) ne siūlys to KAKO prieš tai gerai neapvoliojusi šokolade ir neįviniojusi į blizgutį, tad žmonės iš nežinojimo nusprendžia ne ausim makaronus vynioti, o paragaut ir tik tada gali objektyviai pasakyt kas yra melas, o kas tiesa ir pasirinkt kitką. O tas, kuris čia tipo NEATMAROZKAS,ir net nepasivadinęs atvirai, kitus išbiaurojo, savo kakutį, dar kur nors iš blizgučio išsivinios ir paragaus...
as 2018-04-16 09:23 spausdinti
Ten pusei ju sedinciu reiktu karunas nusiimti, intelektas zemesnis nei vidutinis, kalba darkyta, siaubas...
turinti savo nuomonę 2018-04-16 09:15 spausdinti
na va, perskaičiau viską ir aš. teko su šitu žmogumi gyvenime susidurti, ir mokykloje ir ne tik. Gerai, kad nušalintas nuo pareigų ir būtinai reikia viską patikrinti iš pagrindų. Jei pasikviestumėte kiekvieną mokytoja individualiai pasikalbėti ....sužinotumėte to ko nesitikėjote. Nemalonus žmogus, daug geriantis, grubus, keikiasi, žemina žmones, negalvoja kita kartą ką sako, be galo impulsyvus, netaktiškas. Tokio žmogaus mokyklai nereikia. O ar reikia tokio kandidato į merus????? spręs žmonės. Aš nenorėčiau daugiau su juo nei susitikti , nei dirbti kartu nei sėdėti prie vieno stalo ir gerti kavą su juo. Atėjo Ponaičiui GALAS.
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9
Atgal
Jūsų komentaras
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam
komentarų: 43

Trakų rajono savivaldybės merė

Edita Rudelienė