Trakų rajono savivaldybė - Stacionari globa

Trakų rajono

savivaldybė

Trakų rajono savivaldybės merė

Edita Rudelienė

Strateginiai planai

Naujienų prenumerata

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Sausis
    2018     

Nevyriausybinės org.

Neformalus jaunimas

Stacionari globa

AUKŠTADVARIO ŠV. DOMININKO PENSIONATAS

Technikumo g. 2, 21253 Aukštadvaris, tel. (8 528) 65 394

 

Direktorius -  Jūratė Kremensienė

 

Stacionari socialinės globos įstaiga, skirta laikinai ir nuolat gyventi pagyvenusiems ir neįgaliems žmonėms, negalintiems pasirūpinti savimi.

Pensionate yra 15 vietų asmenims, gyvenantiems Trakų rajono savivaldybėje, kuriems reikalinga socialinė globa (laikina arba nuolatinė) ir kurie dėl amžiaus (turintys 75 ir daugiau metų), negalios negali gyventi savarankiškai, o jų vaikai dėl objektyvių priežasčių negali jų prižiūrėti. Prioritetas teikiamas vienišiems asmenims.

Teikiamos paslaugos: Pensionate teikiamos šios pagrindinės paslaugos: būsto, maitinimo, asmens higienos, buitinės, užimtumo organizavimo, medicininių paslaugų organizavimo, laidojimo ir kitos. Taip pat teikiamos papildomos paslaugos pagal asmens pageidavimus.

Apmokėjimas už paslaugas yra:

1)      Stojamasis mokestis - 1,5 MGL (minimalaus gyvenimo lygio) dydžio.

2) Mokestis už pagrindines socialinės globos paslaugas - 80 proc. asmens gaunamų pajamų dydžio mokestį per mėnesį,

3)      Mokestis už papildomas socialines paslaugas - pagal savivaldybės tarybos sprendimu patvirtintas kainas, sudarius rašytinę sutartį.

Jei asmuo turi artimųjų ar kitų giminaičių, tai jie apmoka dalį socialinių paslaugų išlaidų, atsižvelgiant į jų pajamas bei turimą turtą savivaldybės tarybos nustatyta tvarka.  

Nukreipimas skiriamas: Trakų rajono savivaldybės Socialinių paslaugų skyrimo ir vertinimo komisijos teikimu Socialinės paramos skyriaus vedėjo sprendimu.

Kreiptis dėl informacijos: savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius, tel. 58 316, Vytauto g. 2, 21106 Trakai, el.p. soc.parama@trakai.lt 

 

VšĮ ONUŠKIO PALAIKOMOJO GYDYMO IR SLAUGOS LIGONINĖ

Centrinė aikštė 6, 21213 Onuškis, tel. (8 528) 62 221

 

Direktorius – Antanas Česnulevičius

 

Sveikatos priežiūros įstaiga  tenkinanti  senų ir neįgalių žmonių gyvybinius poreikius, užtikrinant socialinę globą, sveikatos priežiūrą bei slaugą.

Ligoninėje yra 2 globos ir 4 slaugos vietos, kurios finansuojamos iš savivaldybės biudžeto lėšų. Globos ir slaugos vietos skirtos seniems ir neįgaliems asmenims, gyvenantiems Trakų rajono savivaldybėje, kuriems reikalinga nuolatinė socialinė globa ir slauga.

Teikiamos paslaugos: būsto, maitinimo, asmens higienos, medicininės priežiūros, slaugos ir kitos. Prioritetas teikiamas vienišiems seniems ir neįgaliems asmenims.

 Mokestis už pagrindines paslaugas – 80 proc. asmens gaunamų pajamų dydžio per mėnesį;

Jei asmuo turi artimųjų ar kitų giminaičių, tai jie pilnai arba dalinai apmoka pagrindinių paslaugų išlaidas, atsižvelgiant į jų pajamas ir turimą turtą.

Nukreipimas skiriamas: Trakų rajono savivaldybės Socialinių paslaugų skyrimo ir vertinimo komisijos teikimu Socialinės paramos skyriaus vedėjo sprendimu.

Kreiptis dėl informacijos: savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyrius, tel. 58 316, Vytauto g. 2, 21106 Trakai, el.p. soc.parama@trakai.lt

 

 

 

TRAKŲ VAIKŲ GLOBOS NAMAI

Birutės g. 42 a, 21114 Trakai, tel. (8 528) 55 012, el.p. tvgn@yahoo.com

 

Direktorius – Virmantas Steponavičius

 

Stacionari socialinių paslaugų įstaiga, sudaranti gyvenimo sąlygas, tinkamą aplinką ir pasiruošimą savarankiškam gyvenimui visuomenėje tėvų globos netekusiems vaikams.

Globos namuose iki 80 vietų mokyklinio amžiaus (7-18 metų) tėvų globos netekusiems vaikams, gyvenantiems Trakų rajono savivaldybėje, kuriems nustatyta laikinoji arba nuolatinė globa (rūpyba).

Teikiamos paslaugos: būsto, maitinimo, socialinio darbo, asmens higienos, aprūpinimo (drabužiai, avalynė ir kt.), nuolatinės priežiūros, ugdymo organizavimo, užimtumo organizavimo ir kitos. Taip pat teikiamos dienos socialinės globos paslaugos socialiai remtinų šeimų vaikams.

Apmokėjimas už paslaugas:

1)      tėvų globos netekusiems vaikams paslaugos yra teikiamos nemokamai (šios paslaugos finansuojamos iš savivaldybės biudžeto lėšų).

2)      mokestis už dienos socialinės globos paslaugas yra diferencijuotas (pilnai kompensuojamas, dalinai kompensuojamas, nekompensuojamas).

Nukreipimas skiriamas. Savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos komisijos teikimu administracijos direktoriaus įsakymu.

Kreiptis dėl informacijos: savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos tarnyba, tel. 58 318, el.p. vaiko.teises@trakai.lt , adresas: Vytauto g. 33, 21105 Trakai. 

 

TRAKŲ LOPŠELIO – DARŽELIO „OBELĖLĖ“

SOCIALINĖS GLOBOS SKYRIUS

Trakų g. 13, 21105 Trakai, tel.(8 528) 55817, el.p. trakuobelele@one.lt

 

Direktorius - Žaneta Vasilenko

 

Trakų vaikų lopšelio – darželio „Obelėlė“ padalinys, skirtas ikimokyklinio amžiaus tėvų globos netekusiems vaikams.

Globos grupėje yra 40 vietų ikimokyklinio amžiaus (1-7 metų) tėvų globos netekusiems vaikams, gyvenantiems Trakų rajono savivaldybėje, kuriems nustatyta laikinoji arba nuolatinė globa (rūpyba).

Teikiamos paslaugos: būsto, maitinimo, socialinio darbo, asmens higienos, aprūpinimo (drabužiai, avalynė ir kt.), nuolatinės priežiūros, ugdymo organizavimo, užimtumo organizavimo ir kitos.

Apmokėjimas už paslaugas yra: tėvų globos netekusiems vaikams paslaugos teikiamos nemokamai (šios paslaugos finansuojamos iš savivaldybės biudžeto lėšų).

Nukreipimas skiriamas: Vaiko teisių apsaugos komisijos teikimu administracijos direktoriaus įsakymu.

Kreiptis dėl informacijos: savivaldybės administracijos Vaiko teisių apsaugos tarnyba, tel. 58 318, el.p. vaiko.teises@trakai.lt , adresas: Vytauto g. 33, 21105 Trakai.