Į pradžią

Trakų rajono savivaldybės administracija, Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Vytauto g. 33, LT- 21106 Trakai,
tel. (8 528) 51 527, faks. (8 528) 53 140, el.paštas
info@trakai.lt.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 181626536

Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliesiems
Savivaldybė

Svarbūs dokumentai
Nuotraukos

 

 

 

 

 

 
 
 

 

 
Gyventojams
Verslininkams
Nevyr. organizacijos
Klausimai-atsakymai
Klausimų katalogas:
Klausimai
Sveiki,
norėčiau pasiteirauti, ar kaimiškoje teritorijoje (turimas galvoje sklypas esantis kaime, tačiau tarp gyvenamųjų namų) taikytina atsakomybė už žemės sklypo nepriežiūrą ir netvarkymą? Jei minėta atsakomybė taikytina - kas turi imtis iniciatyvos ir atsakomybę taikyti? Taip pat norėčiau sužinoti, kokiu būdu yra vykdoma žemės sklypų tvarkymo kontrolė. Ačiū.
(0)
2012-08-01


laba diena,
noreciau organizuoti daugiabutyje,kuriame gyvenu,individualia silumos apskaita.Bet nemazai zmoniu gauna kompensacija.Norint,tai padaryti reikia,visu gyventoju sutikimo.Ar negalima butu gyventojams nenorintiems
renovuotis nemoketi kompensacijos?Nes,taip gaunasi,kaip ir pasaka be galo:
kam taupyti siluma,jei kompensuoja???
(0)
2012-07-31


Laba diena, Būtų įdomu sužinoti kodėl arčiausiame kurorte nuo sostinės miesto svečiams nėra suteikiamos visos galimybės apžiūrėti miestą? Tenka dirbti su žmonėmis ir dažnas klausia, kodėl nėra dviračių takų Trakuose. Taip pat norėčiau sužinoti ar įmanoma būtų Plomėnų gatve pratęsti šaligatvį bent iki Totoriškių ež. pležo? Nes sezono metu daugybė žmonių pėsčiomis keliauja šalikėlėmis, o tai sukelia pavojų ir jiems ir vairuotojams.
Pagarbiai, gyventojai
(0)
2012-07-01


Laba diena.
Kur reikia kreiptis,norint pranešti apie neprižiūrimą girtaujantį,vagiliaujantį nepilnametį? Jo vardas Remigijus Tvardauskas 16 metų.Jo motina visiškai nesirūpina ką jis daro,jo interesai ir veiksmai jai visiškai nerūpi.Taip tęstis toliau negali,iš šito jaunuolio auga potencialus nusikaltėlis.
(0)
2012-06-27


Laba diena,
norejau pasidometi: ar gyvenvetėse privalu tvarkytys nuosavo irar valdiško sklypo teriroriją? PVZ>< Rūdiškių centre baisiai apželę, žolėm apaugę nuosavi ir valdiški sklypai palei centrinę gatvę. valdiškas - prie ardomo senos bibliotekos pastato ( tai miesto parko zona), o privatus - priešais - kur buvo sena Duonos parduotuvė. Ar p. Vinckevičiui tvarkos taisyklės negalioja? Kur žiūri seniūnas?
(0)
2012-06-20


Lentvario 27 name IV laiptinėje 44, 46 ir 54 butuose laikomi šunys be laiptinės gyventojų sutikimo. Mes, likusių 13 būtų gyventojai, nebegalime gyventi, nes nuo šunų išmatų ir šlapimo dvokia visa laiptinė, šunų šeimininkai nesilaiko jokių gyvūnų laikymo taisyklių, šunis vedžioja net mažamečiai vaikai, laiptinėje priterštų ekstrementų nevalo.44 buto savininkai, net 5 gyventojams parodžius jų akyse šunio prišlapintą vietą - atsisakė išvalyti, agresyviai elgėsi gyventojų atžvilgiu.Prašom paskirti komisiją konfliktinei situacijai ištirti. Aš manau, kad pažeidžiamos mūsų teisės, jei yra gyvūnų laikymo taisyklės, tai jų privalu laikytis. Mūsų baudos nedomina, nes nuo jų laptinėje nepasidaro švariau, nes tuoj vaikščiosim su dujokaukėm. (0)
2012-05-29


Norėčiau sužinoti, ar planuojamas pantotinio, tilto esančio ant Lukos ežero, remontas. Per jis su dviračiu keliauti darosi neimanoma. (0)
2012-05-23


Gerbiamas Trakų mere.
Labai prašau Jūsų pagalbos, kad paragintumėte Lentvario seniūną pasidairyti po Lentvario gatves. Jos tapo tokios lygios, kad net būtų galima pamesti paskutinius dantis važinėjant žvyruotomis gatvėmis. Duobė ant duobės. Ar jau technikos neliko Lietuvoje, kad negali pralyginti kelių, ar žvyro Lietuvoje atsargos baigėsi. Jeigu artimiausiu metu to nebus padaryta tai jau po mėnesio bus galima organizuoti visureigių varžybas. Greitoji atvaziavusi paimti ligonį jį pervežant turbūt pribaigtų..noriu, kad artimiausiu metu pasirūpintumėte gatvių būkle.Neužmirškite ir pagalvoti apie a[švietimą ...čia tikras apsileidimas ir gyventojų negerbimas. Malonu ,kad kas pasikeistų į gerą pusę.
(0)
2012-05-23


Sveiki,norėčiau paklausti - kas yra daroma dėl to, kad būtų išspręstas amžinas NEPATOGUMAS ir KLAUSIMAS dėl viaduko ar kokios kitos techninės konstrukcijos per geležinkelio kelią besidriekiantį per visą Lentvario miestą? Dar 2006 m. lentvariečiai džiaugėsi apie - planus įrengti viaduką virš geležinkelio bėgių. Apie tai galima pasiskaityti http:www.miestai.netforumasshowthread.php?t=1603&page=3 arba www.galve.lt archyve, tačiau daug metų miestiečius (ir ne tik) kankinanti transporto eilių problema taip ir nejuda iš vietos.

Šiuo klausimu jau kreipėmės į Lietuvos automobilių kelių direkciją, bet gavome atsakymą, kad: - prašom kreiptis į Trakų rajono savivaldybę.

Pagarbiai, Danas
(0)
2012-05-14


Laba diena
kur kreiptis kad būtų greideriu palygintas dobrovolės kelias? kodėl jis netvarkomas?
(0)
2012-04-16


 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 32 >> 


Užduokite savo klausimą:
Pasirinkite klausimų katalogą:
Jūsų vardas:
El. pašto adresas:
AntiSpam
Rajonas
Naujienų prenumerata
Renginių kalendorius


 

 
 
 

 
 
 
 
 
 

 

 

© Trakai. Visos teisės saugomos. El. paštas: info@trakai.lt Kopijuoti ir platinti www.trakai.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama
Informacija interesantams teikiama telefonais (8 528) 55 487 ir (8 528) 51 527. Dėl netikslumų svetainėje skambinti telefonu (8 528) 53 177.
Svetainę sukūrė Idamas. Panaudotas SmartWeb