Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
29303101020304
Spalis
    2018     
Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinė mokykla tęsia bendradarbiavimą su Almos Adamkienės fondo mokyklomis
2018-06-14

„Nuoširdžiai linkime sėkmės kelyje į pirmąsias pergales, nuoširdžiai dėkojame visiems, kurie gražiais ir prasmingais darbais saugo ir skleidžia Almos Adamkienės labdaros ir paramos fondo dvasią“

Prezidentas Valdas Adamkus


 

Ilgus metus  gyvavęs ir rėmęs kaimo mokyklas Almos Adamkienės fondas paliko gilų pėdsaką mokyklų istorijose.  Šios mokyklos, nutrūkus fondo veiklai nepasimetė,  ir  jau ketvirtus metus dalyvauja Prezidento ir fondo  garbei pavadintoje, olimpine dvasia alsuojančioje   Adamkiadoje.

Šiemet ADAMKIADA vyko Butrimonių gimnazijoje.  Po meninio pasisveikinimo Butrimonių kultūros rūmuose iškilminga visų mokyklų eisena žygiavo į gimnaziją, kur vyko sporto varžybos, meniniai pasirodymai, dailės pleneras. 19 mokyklų vadovai pasirašė tolimesnio bendradarbiavimo sutartį. Renginio metu kasmet apdovanojamas kiekvienos mokyklos labiausiai  nusipelnęs  mokinys specialiu Adamkiados prizu ir Prezidento pasirašytu diplomu. Šiemet apdovanojimas įteiktas 6 klasės mokinei Linai Varkauskaitei.  Mūsų sportininkai, futbolininkai Aurimas Jaroslavskis, Ervinas Sosnovskis, Egidijus Dzengeliauskas, Danielis Vaisėta ir Viktorija Ivaškevičiūtė, užėmę II vietą futbolo varžybose apdovanoti medaliais. Visi dailininkai, dalyviai ir mokytojai -  Prezidento pasirašytais Padėkos raštais. Su mokiniais renginyje dalyvavo kūno kultūros mokytojas Artūras Parnarauskas ir dailės mokytoja Laura Stankaitienė.

Dėkojame nuolatiniam renginio organizatoriui Butrimonių gimnazijos direktoriui Valdui Valvoniui ir visai mokyklos bendruomenei už nuoširdų darbą organizuojant renginį, Trakų savivaldybės administracijos direktoriui Dariui Kvedaravičiui  už galimybę nuvykti į Adamkiadą.

Artūras Parnarauskas, 

Senųjų Trakų Kęstučio pagrindinės mokyklos mokytojas

 

komentarų nėra
Jūsų komentaras
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

Trakų rajono savivaldybės merė

Edita Rudelienė