Trakų rajono savivaldybė - naujienų archyvas

Trakų rajono

savivaldybė

Trakų rajono savivaldybės merė

Edita Rudelienė

Strateginiai planai

Naujienų prenumerata

Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
29303101020304
05060708091011
12131415161718
19202122232425
26272829300102
Birželis
    2017     

Nevyriausybinės org.

Neformalus jaunimas

Archyvas
  2017   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
 
2017-06-29  Visuomenės apklausa dėl projekto „Teritorijos prie Bevardžio ežero Lentvaryje želdynų kūrimo ir tvarkymo supaprastinto techninio darbo projekto“ įgyvendinimo
2017-06-29  Joninės Rūdiškėse: sunešė, ką turi geriausia

Joninės – tradicinis rūdiškiečių pamėgtas renginys. Šiais metais šventei pasirinkta naujai duris atvėrusio kultūros centro aikštė. Prie Joninių laužo sunešėme geriausia, ką turėjome: dainas, šokius, gerą nuotaiką, prisiminėme liaudies papročius bei tradicijas.

Plačiau >>
2017-06-29  Jungtinės Karalystės ambasadoje Edinburgo hercogo apdovanojimai įteikti ir rūdiškiečiams

Birželio 15 d. Jungtinės Karalystės ambasadoje įvyko Edinburgo hercogo tarptautinių apdovanojimų programos (DofE) ceremonija. Jos metu per 60-čiai jaunuolių iš visos Lietuvos Jungtinės Karalystės ambasadorius Andrew Pearce ir Švietimo ir mokslo ministerijos viceministras Gražvydas Kazakevičius įteikė aukso, sidabro ir bronzos ženklelius.

Plačiau >>
2017-06-28  Merė E. Rudelienė lankėsi Azerbaidžano Kazacho savivaldybėje

Birželio 22–27 dienomis Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė su vizitu viešėjo Azerbaidžane. Merė lankėsi Kazacho rajono savivaldybės, su kuria gegužę mūsų rajono savivaldybė pasirašė tarptautinio bendradarbiavimo sutartį, kvietimu.

Plačiau >>
2017-06-28  „Užutrakio vakarai“ dovanoja muzikinę vasarą su pasaulio scenos meistrais

Muzikos festivalis „Užutrakio vakarai“ vėl kviečia į romantiškus pasimatymus Užutrakio dvare. Tryliktojo festivalio koncertai liepą ir rugpjūtį skambės prancūziška elegancija švytinčiame dvare ir jo erdvėse.

Plačiau >>
2017-06-28  Jubiliejiniuose „Gintariniuose irkluose“ sėkmė vėl džiugino trakiečius

Praėjusį savaitgalį Trakai vėl didžiavosi irklavimo sostinės titulu. Čia vykusioje tradicinėje, jau 55-ojoje tarptautinėje „Gintarinių irklų“ regatoje dalyvavo rekordinis – per 500 dalyvių, atstovavusių 9 šalims, skaičius.

Plačiau >>
2017-06-27  Paklota nauja asfalto danga dviejose Lentvario gatvėse

Lentvario Pakraščio ir Pietų gatvių gyventojai džiaugiasi geromis permainomis – ką tik baigtos asfaltuoti nemažos šių gatvių atkarpos. Čia gyvenantiems žmonėms jau patogiau važiuoti ir eiti, pagražėjo,tapo patrauklesnė aplinka.

Plačiau >>
2017-06-27  Lentvario seniūnijos seniūnaičių rinkimų grafikas

Skelbiame Lentvario seniūnijos seniūnaičių rinkimų grafiką.

Plačiau >>
2017-06-27  Tiltų kapela Joninių paparčio žiedo ieškojo ant Rambyno kalno

Gražus Pagėgių kraštas. Išraižytas upėmis, upeliais, ežerais, piliakalniais. Šiame krašte gyveno turtinga ir drąsi skalvių gentis, garbinusi savo dievus aukštame Rambyno kalne. Paskutinio ledynmečio suformuotas, apaugęs miškais, du kartus patyręs griūtis, apipintas legendomis, Rambyno kalnas išliko traukos centru iki šių dienų.

Plačiau >>
2017-06-27  Ugninė rasa krito Lentvaryje

Joninės (Rasos) – viena seniausių ir svarbiausių švenčių, kurią lietuviai pratę švęsti gausiai ir linksmai. Nors vasaros saulėgrįža įvairiais būdais minima daugelyje pasaulio tautų, mes, kartu su artimiausiais kaimynais, galime pasigirti didžiausia tradicijų gausa, skirta šiai progai.

Plačiau >>
2017-06-26  Paramos šeimai ir vaikams centre – nemokamos vaikų elgesio konsultacijos
2017-06-26  Trakų autobusų stoties rekonstrukcija: teismas panaikino laikinąsias apsaugos priemones

Trakų autobusų stoties atnaujinimo istorijoje – vilties ženklai. Birželio 21 dieną Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas panaikino nutartį dėl laikinųjų apsaugos priemonių taikymo. Tai reiškia, kad rekonstrukcijos projektas įgijo galimybių toliau judėti pirmyn.

Plačiau >>
2017-06-24  Knyga, sujungusi žmones, miestus, kartas ir epochas

Trakų viešoji biblioteka, pasitelkdama modernias technikos naujoves, kviečia susipažinti su virtualia paroda „Knyga, sujungusi žmones, miestus, kartas ir epochas“.

Plačiau >>
2017-06-23  Informuojame apie Trakų rajono maudyklų vandens kokybę

Vandens kokybės tyrimai, atlikti 2017 m. birželio mėnesį, parodė, kad Trakų rajono maudyklų vanduo yra geros kokybės.

Plačiau >>
2017-06-23  Savivaldybė perka vieno ir dviejų kambarių butus

Trakų rajono savivaldybė administracija, vadovaudamasi Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. birželio 25 d. nutarimu Nr. 841 patvirtintu Žemės, esamų pastatų ar kitų nekilnojamųjų daiktų pirkimo ar nuomos teisių į šiuos daiktus įsigijimų tvarkos aprašu, skelbiamų derybų būdu perka pilnai įrengtus butus, kurie bus skirti socialiniams būstams įrengti.

Plačiau >>
2017-06-23  Vaikų stovykla „Vabaliukai“:kupina kūrybos ir naujų patirčių

Birželio 5–9 dienomis Senųjų Trakų Andžejaus Stelmachovskio pagrindinėje mokykloje buvo vykdomas savivaldybės vaikų socializacijos projektas – 5 dienų vaikų vasaros stovykla mokyklos pradinių klasių mokiniams.

Plačiau >>
2017-06-23  Lentvario lopšelis-darželis „Šilas“ siūlo darbą

Lentvario lopšelis-darželis „Šilas“ siūlo darbą raštvedžiui.

Plačiau >>
2017-06-22  Asociacija „Žaizdrietis“ kviečia į susirinkimą

Kviečiamas asociacijos „Žaizdrietis“ (Žaizdrių bendruomenės) visuotinis susirinkimas! 

Plačiau >>
2017-06-22  Vyriausią Janiną pasveikino rajono savivaldybės merė

Rajone pačią vyriausią, bet žvalią, kupiną gyvenimo džiaugsmo Janiną gražios šventės – Joninių išvakarėse – pasveikino rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė. Sunku patikėti, kad trakietei Janinai Podelskienei jau 102 metai – ji puikiai nusiteikusi, šneki, geros atminties.

Plačiau >>
2017-06-21  Trakuose vyks jubiliejinė – 55-oji tarptautinė „Gintarinių irklų“ regata

Kuomet Lietuvos padangėje ridinėjasi ryški saulė, nuo šilumos virpa vasariškas oras, o Galvės ežerą šturmuoja irkluotojai – tai ženklas, kad netrukus pasipils irklavimo varžybos. Patys svarbiausi metų startai – legendinėje “Gintarinių irklų” regatoje. Birželio 23–25 dienomis vyks jubiliejinė, 55-oji tarptautinė „Gintarinių irklų” regata.

Plačiau >>
2017-06-21  Galvės Jazz fiesta pradeda sezoną

Vienas originaliausių kultūros renginių – Galvės Jazz fiesta – pradeda naująjį sezoną. Pirmasis koncertas jau šį šeštadienį, birželio 24-ąją. Džiazo koncertai Galvės ežere, plaukiančiame laive – tai ne tik improvizacijų kupina muzika. Tai – kitokie Trakai, skambantys džiazo ritmu.

Plačiau >>
2017-06-21   Kviečia puiki metų šventė – Joninės

Įvairiuose rajono kampeliuose – prie ežerų, vešančių pievų, vaizdingose krašto vietose – vyks puiki vasaros šventė Joninės. Kviečiame dalyvauti ! 

Plačiau >>
2017-06-21  Norime paskatinti, o ne duoti pašalpą

Birželį pirmą kartą surengtas Trakų vardu pavadintas tarptautinis golbolo (aklųjų riedulio) turnyras. Daugiau kaip 120 dalyvių iš 4 žemynų susižavėjo aukštu sportiniu lygiu, kibinais, Trakų pilies, ežerų ir salų grožiu bei kultūrine miestelio programa ir jau planuoja dalyvauti kitų metų golbolo turnyre Trakuose.

Plačiau >>
2017-06-21  Paluknio seniūnijos seniūnaičių rinkimų grafikas

Skelbiame Paluknio seniūnijos seniūnaičių rinkimų grafiką.

Plačiau >>
2017-06-21  Premijos Trakų rajono pažangiausiems abiturientams

Siekdama skatinti Trakų rajono mokyklų moksleivių pažangumą ir gabumų tobulinimą bei įvertinti abiturientus, Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė kviečia prisidėti prie rajono savivaldybės tarybos nario Sergejaus Vorobjovo kvietimo premijomis apdovanoti Trakų rajono abiturientus – šimtukininkus.

Plačiau >>
2017-06-20  Bibliotekos meta skaitymo iššūkį savo skaitytojams

Nuo birželio 15 d. iki pat rugpjūčio 31 d. Trakų viešoji biblioteka kartu su kitomis šalies bibliotekomis kviečia knygų mėgėjus priimti skaitymo iššūkį ir leistis į vasaros nuotykį.

Plačiau >>
2017-06-20  Trakų seniūnijos seniūnaičių rinkimo grafikas

Skelbiame Trakų seniūnijos seniūnaičių rinkimo grafiką.

Plačiau >>
2017-06-20  Pradėtas įgyvendinti projektas „Trakų rajono savivaldybės teritorijos bendrojo plano keitimas“

Siekiant padidinti kraštovaizdžio planavimo kokybę, rengiant užstatytų ir užstatomų teritorijų planavimo dokumentus, tikslinga konkretizuoti gamtinio karkaso apsaugos bei tvarkymo priemones pagal nustatytas kraštovaizdžio tvarkymo kryptis. Nerengiant kompleksinių teritorijų planavimo dokumentų, akivaizdu, kad kompleksinis urbanistinės plėtros zonų erdvinės struktūros ir gamtinio karkaso lokalizavimas nebus sprendžiami, kyla grėsmė, kad bus pažeistas unikalus gamtinio kraštovaizdžio vaizdingumas. Siekiant išspręsti minėtą problemą, bus atliktas Trakų rajono savivaldybės bendrojo plano keitimas.

Plačiau >>
2017-06-19  Keičiasi darbuotojų saugos ir sveikatos mokymo ir žinių tikrinimo tvarka

Įsigaliojus Lietuvos Respublikos darbuotojų saugos ir sveikatos įstatymo pataisoms, kurios teikiamos kartu su naujuoju Darbo kodeksu: darbdavių, jų įgaliotų asmenų bei darbuotojų saugos ir sveikatos specialistų žinios iš darbuotojų saugos ir sveikatos srities nuo 2017 m. liepos 1 d. bus tikrinamos Valstybinėje darbo inspekcijoje (VDI).

Plačiau >>
2017-06-19  Rūdiškių gimnazijoje šurmuliavo „Saulutė“

Mokslo metai baigėsi, bet Rūdiškių gimnazijos antrame aukšte šurmuliuoja, klega vaikų balsai. Jie primena visiems, kad dar norime pabūti kartu, smagiai praleisti laiką.

Plačiau >>
2017-06-19  Šeimų sporto šventėje – daug rungčių ir gerų emocijų

Trakų rajono paramos šeimai ir vaikams centras surengė šeimų sporto šventę, skirtą paminėti Tarptautinę vaikų gynimo dieną ir skatinti šeimas kartu aktyviai leisti laiką.

Plačiau >>
2017-06-17  Su gedulu ir viltimi prisimename istoriją

Gedėti ir prisiminti skaudžią istoriją – svarbu, tačiau ne mažiau svarbu turėtį viltį ir ryžtą šviesesnei ateičiai. Tokios mintys dalyvavusiųjų Birželio 14-osios minėjime Lentvaryje lūpose nuskambėjo ne kartą. 

Plačiau >>
2017-06-17  Tėvynę mylėjusiems

 

 Birželio 14-ąją visoje šalyje minima Gedulo ir vilties diena, kuomet dalijamasi prisiminimais apie lietuvius, žuvusius tremtyje. Ši ypatinga Lietuvai data nebuvo užmiršta ir Trakuose – Birželio 14-ąją vyko renginiai, skirti tragiškoms netektims atminti.

Plačiau >>
2017-06-17  Viešosios infrastruktūros gerinimas Lentvario mieste

 

 Lentvaris – miestas, kurio patogi geografinė padėtis lėmė didesnį gyventojų tankumą nei kituose tokio dydžio miestų kategorijoje, bei turi potencialą didėti. Visgi Lentvario miesto socialinis ir rekreacinis potencialas nėra išnaudojamas iki galo, viešoji inžinerinė infrastruktūra bei gyvenamoji aplinka yra vidutiniška ir nepakankama.

Plačiau >>
2017-06-17  Lentvariečiams nauja infrastruktūra prie Lentvario (Graužio) ežero
2017-06-16  Trakuose Vilniaus, Gedimino, Aukštadvario gatvėse bus organizuojami gatvių apšvietimo darbai

Įgyvendinant projektą „Trakų miesto Vilniaus, Gedimino, Aukštadvario gatvių (automagistraliniame kelyje A16, Vilnius–Prienai–Marijampolė) važiuojamosios dalies, šaligatvių, gatvių apšvietimo rekonstravimo, lietaus nuotekų tinklų bei dviračių takų įrengimas“ ir organizuojant jo rangos darbus atsiranda laikini nepatogumai gyventojams ir miesto svečiams. 

Plačiau >>
2017-06-16  Joninės prie Skrebio ežero

Kviečiame š. m. birželio 24 d. Jonines švęsti prie Skrebio ežero Aukštadvaryje.  Pradžia 18.00 val. 

Plačiau >>
2017-06-15  Kviečiame dalyvauti projekte ,,Jaunimas kaimo veiklos procesuose”

 

Projektas skirtas jaunimui ir su jaunimu dirbantiems žmonėms.

Tikslas: organizuoti mokymus, kurie leis supažindinti kaimo jaunimą su įvairių veiklų vykdymo galimybėmis, padėti realizuoti įvairias idėjas, pažinti savo kraštą.

Plačiau >>
2017-06-15  Joninės Lentvaryje
2017-06-15  Seniūnaitijų seniūnaičių rinkimų organizavimo grafikai

 

(Aukštadvario, Grendavės, Onuškio, Rūdiškių, Senųjų Trakų seniūnijos)

 Vadovaudamiesi Trakų rajono savivaldybės seniūnaičių rinkimų organizavimo tvarkos aprašu, patvirtintu Trakų rajono savivaldybės tarybos 2017-05-03 sprendimu Nr.SP-99, teikiame Trakų rajono savivaldybės administracijos direktoriaus patvirtintus seniūnaitijų seniūnaičių grafikus seniūnijose.

Plačiau >>
2017-06-14  Kviečiame į Jonines Paluknyje

Birželio 23 d., 21.00 val., seniūnijos aikštėje vyks Joninės Paluknyje.

Plačiau >>
2017-06-13   Trakų pusiasalio pilyje – jubiliejinė, XX Viduramžių šventė

 

Birželio 17–18 dienomis į senąją Trakų pusiasalio pilį kviečia XX Viduramžių šventės dalyviai, kurie sugužės ne tik iš visos Lietuvos, bet ir iš Latvijos, Lenkijos, Ukrainos, Baltarusijos. Renginio organizatorius – Trakų istorijos muziejus.

Plačiau >>
2017-06-13  Eismo ribojimas birželio 17 d. Trakuose
2017-06-13   Vasaros sezono metu Trakų verslininkams – Vilniaus AVMI specialistų pagalba
 

 

Prasidėjus vasaros sezonui mokesčių inspekcijos specialistai rūpinsis, jog Trakų rajono verslininkai išvengtų su pajamų apskaitymu, deklaravimu ir mokesčių sumokėjimu susijusių klaidų bei mokestines pareigas vykdytų tinkamai.

Plačiau >>
2017-06-12  Grendavės seniūnijos seniūnaičių rinkimų grafikas
2017-06-09  Penkioms Trakų rajono kaimo bendruomenėms skirta nacionalinė parama

Žemės ūkio ministras pasirašė įsakymą, kuriuo patvirtinti Lietuvos kaimo bendruomenių projektai, gausiantys paramą iš nacionalinio biudžeto. 2017 m. birželio 7 d. įsakymu Nr. 3D-389 patvirtinta 260 projektų, kurie dalysis 0,8 mln. eurų krepšelį.

Plačiau >>
2017-06-09  Atnaujinta informacija apie preliminarius projekto „Teritorijos prie Bevardžio ežero Lentvaryje želdynų kūrimo ir tvarkymo supaprastinto techninio darbo projekto rengimas“ sprendinius ir viešą jų pristatymą (svarstymą)

Trakų rajono savivaldybės administracija informuoja apie preliminarių projekto „Teritorijos prie Bevardžio ežero Lentvaryje želdynų kūrimo ir tvarkymo supaprastinto techninio darbo projekto rengimas“ sprendinių ekspoziciją ir numatomą viešą jų pristatymą (svarstymą).

Plačiau >>
2017-06-09  Lietuvos neregiai dėkingi Trakams

Birželio 2 dieną į Trakus, į tradicinę Lietuvos aklųjų maldos dieną, susirinko šimtai šalies neregių, silpnaregių ir jų bičiulių. Tai buvo prasmingas įžanginis renginys į Trakų miesto šventę – „Trakų vasara 2017“.

Plačiau >>
2017-06-09  Seniūnaičių rinkimo grafikai Rūdiškių, Onuškio, Senųjų Trakų seniūnijose

Rajono seniūnijose bus renkami seniūnaičiai. Skelbiame šių rinkimų grafikus Rūdiškių, Onuškio ir Senųjų Trakų seniūnijose.

Plačiau >>
2017-06-08  Trakuose įspūdingas šviesos ir muzikos spektaklis paskelbė vasarą

Trakuose nugriaudėjo tris dienas trukusi vasaros sezono pradžios šventė „Trakų vasara 2017“.

Plačiau >>
2017-06-08  Merė E. Rudelienė susitiko su šalies policijos generaliniu komisaru

Šiandien Trakų rajono savivaldybės merė Edita Rudelienė dalyvavo Seime vykusiame šalies Prezidentės metų veiklos pristatyme. Po Prezidentės metinio pranešimo merė nuskubėjo į kitą susitikimą.

Plačiau >>
2017-06-08  Lentvaryje – Gedulo ir vilties dienos minėjimas

Lentvario kultūros rūmai kviečia į Gedulo ir vilties dienos minėjimo renginius.

Plačiau >>
2017-06-07  Rytietiška mankšta atgaivina ir kūną, ir dvasią

Birželio 6 dieną Trakų savivaldybės visuomenės sveikatos biuro darbuotojai pakvietė savivaldybės darbuotojus pietų pertraukos metu susipažinti su Tai Či sveikatingumo mankšta visiems, kad galėtų įvertinti poveikį fizinei ir dvasinei sveikatai.

Plačiau >>
2017-06-07  Trakuose bus paminėta Gedulo ir vilties diena

Trakų viešoji biblioteka, minėdama Birželio 14-ąją – Gedulo ir vilties dieną – kviečia į susitikimą su Trakų krašto tremtiniais.

Plačiau >>
2017-06-07  Skirtas finansavimas projektui „Socialinių paslaugų infrastruktūros plėtra Trakų rajono savivaldybėje“

 

 

 

 

 

 

Informuojame, kad vadovaujantis Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministro 2017 m. gegužės 8 d. įsakymu Nr. A1-226 „Dėl finansavimo skyrimo projektams, pateiktiems pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“ įgyvendinimo priemonę Nr. 08.1.1-CPVA-R-407 „Socialinių paslaugų infrastruktūros plėtra“ skirtas finansavimas projektui „Socialinių paslaugų infrastruktūros plėtra Trakų rajono savivaldybėje“ (projekto Nr. 08.1.1-CPVA-R-407-01-0006) įgyvendinti.

Plačiau >>
2017-06-07  Trakų miesto skverams suteikti Totorių ir Simono Firkovičiaus pavadinimai

2017 m. birželio 1 d. Trakų rajono savivaldybės tarybos sprendimu suteikti Totorių ir Simono Firkovičiaus pavadinimai dviems Trakų miesto skverams.

Plačiau >>
2017-06-07  Naminiai gyvūnai bus nemokamai skiepijami nuo pasiutligės

Trakų valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba ir Trakų rajono savivaldybė informuoja apie NEMOKAMĄ naminių gyvūnų (šunų, kačių, šeškų) skiepijimą prieš pasiutligės susirgimą.

Plačiau >>
2017-06-07  Rūdiškėse bus paminėta Gedulo ir vilties diena


 Birželio 14-oji – Gedulo ir vilties diena – bus paminėta Rūdiškėse. Vys susitikimas su tremtiniais „Išgyvenimo kelionė", 13 val. Rūdiškių bibliotekoje kviečia režisieriaus A. Juzėno filmo „Ekskursantė“ peržiūra.

Plačiau >>
2017-06-06  „Taikos glėbys“ – gerumo pieva priešais Trakų Salos pilį

Birželio 1-ąją – Tarptautinę vaikų gynimo dieną – visoje Lietuvoje vyko akcija „Taikos glėbys“, kurios metu Lietuvos žmonės apsikabina vieni su kitais.

Plačiau >>
2017-06-06  Bus renkami duomenys apie apleistus sklypus Trakų seniūnijoje

Informuojame, kad 2017 m. birželio mėnesį Trakų rajono savivaldybės seniūnijos patikrinimų vietovėje metu renka duomenis apie nenaudojamus, apleistus kitos paskirties žemės sklypus Trakų rajono savivaldybės teritorijoje.

Plačiau >>
2017-06-06  Akcija „Taikos glėbys – apsikabinkime“ Onuškio vaikų darželyje

Birželio 1-ąją, pirmąją vasaros dieną, Onuškio vaikų darželyje nuo ankstyvo ryto linksmai klegėjo vaikų juokas, darbščios jų rankelės gamino gėlytes, vyko vaikų piešinių paroda, skirta tarptautinei vaikų gynimo dienai-akcijai „Taikos glėbys –apsikabinkime“.

Plačiau >>
2017-06-05  Mintys apie valstybę, istoriją ir švietimą B. Genzelio knygos pristatyme

Aukštadvaryje pristatyta nauja „Versmės“ leidyklos išleista Kovo 11-osios Akto signataro, filosofo ir visuomenės veikėjo Bronislovo Genzelio knyga „Politikos laisvamanio užrašai: sovietmetis, Sąjūdis, nūdiena“.

Plačiau >>
2017-06-02  Asmeninis Tarptautinio parolimpinio komiteto prezidento dėmesys Lietuvai

Tarptautinio parolimpinio komiteto prezidentas seras Philipas Cravenas parodė asmeninį dėmesį Lietuvai ir pirmą kartą istorijoje atsiuntė specialų video sveikinimą, skirtą šiandien Trakuose prasidedančio Tarptautinio Trakų golbolo turnyro dalyviams ir neseniai išrinktam Lietuvos parolimpinio komiteto prezidentui Mindaugui Biliui.

Plačiau >>
2017-06-01  Vyriausybė patvirtino Trakų Dievo Motinos paveikslo karūnavimo minėjimo programą

Vyriausybė trečiadienį patvirtino vieno garsiausių Lietuvoje Dievo Motinos, Lietuvos Globėjos paveikslo 300-ųjų karūnavimo minėjimo programą.

Plačiau >>