Į pradžią

Trakų rajono savivaldybės administracija, Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Vytauto g. 33, LT- 21106 Trakai,
tel. (8 528) 51 527, faks. (8 528) 53 140, el.paštas
info@trakai.lt.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 181626536

Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliesiems
Savivaldybė

Svarbūs dokumentai
Nuotraukos

 

 

 

 

 

 
 
 

 

 
Gyventojams
Verslininkams
Nevyr. organizacijos
BALTTOUR 2010 akimirkos
Trakų krašto turizmo paslaugos pristatytos  tarptautinėje turizmo parodoje „Balttour‘10“  Rygoje. Lietuvos stendas parodoje sužavėjo ambasadų atstovus ir Rusijos žiniasklaidą.

    

Vasario 7 dieną Rygoje baigėsi tris dienas trukusi tarptautinė turizmo paroda „BALTTOUR“. Tai yra viena iš svarbiausių turizmo parodų Baltijos šalyse ir didžiausia turizmo paroda Latvijoje. Lietuvai šioje parodoje atstovavo Valstybinio turizmo departamento prie Ūkio ministerijos specialistai, Vilniaus, Kauno ir Trakų  savivaldybių TIC-ų bei verslo atstovų. Parodos metu Lietuvos stendas išsiskyrė originaliu dizainu, jis sudomino ne tik aukšto rango diplomatus, bet ir Rusijos bei Latvijos spaudos atstovus.

„Ši paroda  yra gera galimybė išsiskirti ir pademonstruoti savo šalies unikalumą. Dalyvavimą BALTTOUR pavadinčiau itin sėkmingu, nes mūsų stendas, vienas iš nedaugelio, buvo pagamintas pagal nestandartinius išmatavimus, t.y. jis buvo kur kas aukštesnis nei kiti, todėl švietė ir buvo matomas iš labai toli“, – pasakojo Valstybinio turizmo departamento direktoriaus pavaduotojas Juozas Raguckas.

Lietuvos stendą pozityviai vertino ir Vengrijos ambasados atstovas Janos Rekasi. „Aplink visų stendai vienodi, o pas jus gražu, stilinga. Matyti net tokios detalės kaip fotelių gobelenas, kuris puikiai dera prie melsvo kilimo ir stende vyraujančių spalvų“, – įspūdžiais Lietuvos stende dalinosi J. Rekasi. Jam pritarė ir JAV ambasados Rygoje atstovas Tim Buckley, teigdamas, kad Lietuvos stendas „šviečia“ iš toli ir išsiskiria kokybiškomis medžiagomis ir pateikiamos informacijos gausa.

Bene geriausiai stendą įvertino Latvijos turizmo asociacijos atstovai, kurie lietuvių stendą vadino „tiesiog fantastišku“.

Lietuvos stende lankėsi ne tik potencialūs turistai ir turizmo sektoriaus specialistai, stendas taip pat sudomino Latvijos ir Rusijos žiniasklaidos atstovus. Sankt Peterburge leidžiamo žurnalo, pristatomo kaip keliautojų almanachas, „Le Voyageur“ direktorė Natalija Kirishenko itin susidomėjo stendo sienų aplikacijomis. „Šis stendas negalėjo nepritraukti žmonių, nes buvo itin gerai matomas, stende dirbantys žmonės su visais bendravo maloniai, informacijos stende taip pat buvo gausu“, – svečiuodamasi Lietuvos stende pasakojo N. Kirishenko.

Šiais metais parodoje BALTTOUR buvo akcentuojamos Lietuvoje teikiamos SPA paslaugos, todėl stendas buvo pagamintas siekiant sudominti žmones šiomis paslaugomis, taip pat stende buvo teikiama išsami informacija apie Lietuvoje vyksiančius renginius, turistines vietoves, viešbučius ir kitas turizmo paslaugas.

 Šiais metais Lietuvos stende Trakų krašto turizmo išteklius drauge priststė  TIC turizmo vadybininke Viktorija Podlipajeva ir Trakų istorijos muziejaus darbuotoja Brigita Balčytienė. Domėtasi visu Trakų rajonu, paruošti leidiniai atitiko interesantų lūkesčius, o labiausiai domėtasi aktyvaus poilsio ir  apgyvendinimo galimybėmis kaimo turizmo sodybose, poilsiavietėse, vilose. 


Pagrindinė tendencija ta, jog latviai šiemet kaip ir 2009 metais, krizės metukaimynai  ruošiasi aplankyti ne egzotiškas šalis, o keliauti po kaimynines šalis- Lietuvą bei Estiją. Čia tikisi atrasti kainos bei paslaugos santykį, atitinkantį finansines galimybes. Tikimasi, jog šiuo sunkiu visam pasauliui laikotarpiu, Trakų rajono paslaugų tiekėjai sugebės lanksčiai

prisitaikyti ir nenuvilti atvykusiųjų.


Trakų TIC informacija

 Tel.: 528 51138

 

naujas
Rajonas
Naujienų prenumerata
Renginių kalendorius


 

 
 
 

 
 
 
 
 
 

 

 

 

© Trakai. Visos teisės saugomos. El. paštas: info@trakai.lt Kopijuoti ir platinti www.trakai.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama
Informacija interesantams teikiama telefonais (8 528) 55 487 ir (8 528) 51 527. Dėl netikslumų svetainėje skambinti telefonu (8 528) 53 177.
Svetainę sukūrė Idamas. Panaudotas SmartWeb