Renginių kalendorius
P A T K Pn Š S
25262728010203
04050607080910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Kovas
    2019     
„Pelėdos“ – Rūdiškių gimnazijoje
2019-03-20

Kovo 22 d. Rūdiškių gimnazijoje susirinks 5 rajono mokyklų atstovai ir įsijungs į projekto „Pelėdos“ veiklą. 


 „Jaučiame ir patiriame rajono mokyklų bendradarbiavimo stygių, nepažįstame vieni kitų. Norime paskatinti mokyklas bendrauti, suvienyti gimnazijų bendruomenes, paįvairinti mokinių kasdienybę, padėti atrasti draugų, labiau pažinti save ir kitus“, – teigia Rūdiškių gimnazijos seniūnų sueigos nariai. Laimėję projekto finansavimą, jie jau greit startuos su projektu „Pelėdos“.

„Pelėdos“ – naktis mokykloje, neįprasta tuo, jog 5 skirtingų gimnazijų mokiniai laiką leidžia kartu vienoje vietoje. Projektas orientuotas į Trakų rajono jaunimo vienijimą. Tai yra viena naktis, viena istorija ir bendri tikslai.

Jau visai netrukus, kovo 22 dieną, pro Rūdiškių gimnazijos duris įžengs 50 dalyvių iš 5 rajono mokyklų– atstovai iš Lentvario Motiejaus Šimelionio, Trakų Vytauto Didžiojo, Onuškio Donato Malinausko, Aukštadvario bei, žinoma, Rūdiškių gimnazijų. Čia jų lauks trys lektoriai su trimis įtraukiančiais ir informatyviais mokymais, kuriuose dalyviai sužinos daugiau apie savanorystę, karjerą, jaunimo galimybes ir daug kitų aktualių, vertingų dalykų. Mokymams pasibaigus visi galės užsiimti įvairiomis veiklomis – filmų žiūrėjimu, stalo žaidimais, „Just dance“, diskusijomis su bendraminčiais, idėjų generavimu. Veiklos truks bene visą naktį – dalyviai turės marias laiko geriau pažinti vieni kitus ir atrasti naujų draugų.

Šis projektas suteikia galimybę jaunuoliams geriau pažinti ne tik save, bet ir rajono jaunimą, plėsti akiratį. Projekto misija – sustiprinti rajono mokyklų bendradarbiavimą. Norime motyvuoti jaunimą kurti bendras veiklas, aktyviai dalyvauti rajono renginiuose. Tikimės, jog po „Pelėdų“ mokiniai įvairius sunkumus spręs kartu, diskutuos, paįvairins vieni kitų mokyklinius gyvenimus. O ar mūsų lūkesčiai pasiteisins – sužinosime netrukus. Taigi „Pelėdos“ Rūdiškių gimnazijoje jau greitai!

Programa čia.

 

Rūdiškių gimnazijos seniūnų sueigos informacija

 

 

komentarų nėra
Jūsų komentaras
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje
AntiSpam

Trakų rajono savivaldybės merė

Edita Rudelienė