Į pradžią

Trakų rajono savivaldybės administracija, Savivaldybės biudžetinė įstaiga,
Vytauto g. 33, LT- 21106 Trakai,
tel. (8 528) 51 527, faks. (8 528) 53 140, el.paštas
info@trakai.lt.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre,
kodas 181626536

Į pradžią El.paštas Svetainės žemelapis
Neįgaliesiems
Savivaldybė

Svarbūs dokumentai
Nuotraukos

 

 

 

 

 

 
 
 

 

 
Gyventojams
Verslininkams
Nevyr. organizacijos
Trakų policijos komisariatą aplankė „Versmės gimnazijos darželio vaikai
2017-03-10  

Kovo 9 dieną Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Trakų rajono policijos komisariatą aplankė Lentvario „Versmės“ gimnazijos darželio vaikai. Komisariate vyko atvirų durų diena.

Mažuosius lankytojus pasitiko bendruomenės pareigūnė Vlada Černienė. Renginio pradžioje vaikai apžiūrėjo komisariato patalpas, laikino sulaikymo ir apklausos kambarius. Darželinukai ypač su dideliu susidomėjimu apžiūrinėjo buvusias budėtojų dalies patalpas, kuriose yra daug įvairių policijos specialiųjų priemonių, radijo stotys, kompiuteriai, kitos specialiosios priemonės, naudojamos policijos darbe.

Komisariato kieme Veiklso skyriaus pareigūnai Jovita Batenaitė, Deividas Černius ir Darius Kareiva vaikams aprodė policijos transportą, paaiškino, kodėl policijos pareigūnai gatvėmis važiuoja su įjungtais garso ir šviesos signalais. Mažieji galėjo pasėdėti policijos automobilyje, pačiupinėti vairą, radijo stotį. Apžiūrinėję policijos automobilius, vaikai atėjo į saugaus eismo klasę. Draugiškoje ir šiltoje aplinkoje pareigūnai parodė ir papasakojo, kokią amuniciją kiekvieną dieną darbe turi policijos pareigūnas. Paaiškino, kokiais atvejais naudojami dujų balionėlis, guminė lazda ar ginklas.

Kartu su pareigūnais pažiūrėjo filmukus – „ Amsio patarimai“ ir diskutavo, kaip reikia saugiai pereiti kelią. Bendruomenės pareigūnė V. Černienė paaiškino, kad būtina gatvę pereiti tik per pėsčiųjų perėją, o jei jos nėra, būtina išsirinkti ne trumpiausią, o saugiausią kelią į namus, kalbėjo apie atšvaitų svarbą. Pareigūnės vaikams papasakojo apie pavojus, tykančius žiemą, patarė, kaip jų išvengti. Vaikams aiškino, kad nevalia be suaugusių priežiūros riedučiais, riedlentėmis ir dviratukais važinėtis gatvėje ar šaligatvyje. Aiškino, kad mažieji gali važinėtis tik tam skirtose vietose.

Apžiūrinėdami policijos muziejų vaikai stebėjosi, kad policijos pareigūnai ne tik dirba labai svarbų darbą ir saugo žmonės nuo sukčių, tačiau turi laiko sportuoti ir laimėti įvairių sporto laimėjimų. Smagiai besišnekučiuojant laikas prabėgo labai greitai.

Renginio pabaigoje pareigūnai padėkojo „Versmės“ gimnazijos darželio auklėtojai Samantai Silnevič už paramą ir aktyvų dalyvavimą įgyvendinant Vilniaus apsk. VPK Trakų r. PK organizuotą Gerumo akciją ir įteikė padėkos raštą. Atsisveikindami vaikai padėkojo pareigūnams už įdomiai ir turiningai praleistą laiką, o pareigūnai vaikams palinkėjo saugaus kelio ir gražios vaikystės.
 

Vlada Černienė
Vilniaus aps. VPK Trakų r. PK
Veiklos skyriaus vyriausioji tyrėja

Akimirkos iš „Versmės“ gimnazijos darželinukų viešnagės Trakų policijos komisariate.
 
 
 
 

 
  Spausdinti  
komentarų nėra
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
Įveskite patvirtinimo kodą, kurį matote paveikslėlyje  
AntiSpam
Rajonas
Naujienų prenumerata
Renginių kalendorius


 

 
 
 

 
 
 
 
 
 

 

 

© Trakai. Visos teisės saugomos. El. paštas: info@trakai.lt Kopijuoti ir platinti www.trakai.lt skelbiamą informaciją be autorių sutikimo draudžiama
Informacija interesantams teikiama telefonais (8 528) 55 487 ir (8 528) 51 527. Dėl netikslumų svetainėje skambinti telefonu (8 528) 53 177.
Svetainę sukūrė Idamas. Panaudotas SmartWeb